Návrat domů - květen 2017

2. května 2017 v 18:13 | Neri |  Čísla
Jaro je obdobím nových začátků, radosti, inspirace. Po dlouhé zimě si zase můžeme užívat tepla a hlavně přírody, která se probouzí a celá rozkvétá. Ideální čas pro to se jí zase začít věnovat, chodit ven a také - chránit ji. Matka Země je domovem nás všech a je chybou zapomínat, jak nerozlučně jsme s ní spjati. Venku mezi stromy, hlavně daleko od dalších lidí, se s ní můžeme spojit a vnímat, jak je stará - mnohem starší než my - a moudrá. Jak je s ní vše provázáno, včetně nás. Můžeme načerpat novou energii nebo přijít na nové myšlenky. Přecejen, už ve starých dobách lidé chodili najít moudrost, vnitřní klid a sami sebe hluboko do přírody. Dodnes to tak někteří dělají.

Co je tedy domovem, o kterém titulek tohoto magazínu mluví? Je to naše Země, příroda a je to také místo v nás, naše nitro, skutečné já, které si někdy neuvědomujeme a utíkáme před ním. Sami před sebou. Je to naše duše a je to vědomí všech a všeho kolem. A je na čase se tam zase vrátit.

PS: Příští čtyři týdny nebudou nové články - jednoduše proto, že vy teď máte článků za dva měsíce a já potřebuji věnovat čas jiným věcem :-)


OBSAH:

Citlivý rak - série charakteristik znamení horoskopu
Tvůrce ISFP - MBTI typologie
Beltaine - jarní pohanský svátek
Oonagh - hudba pro víly
Ekologické stravování - tipy, jak zlepšit své návyky
Dopis víl lidem - připomenutí staršího článkuUžitečné články, které vyšly před magazínem:

Cesta k dobrému vztahu je pro každého jiná - máme se trápit, když máme vyšší požadavky než ostatní?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama