Princezny, víly a čarodějnice - říjen 2016

25. října 2016 v 14:41 | Neri |  Čísla

Právě čtete říjnové číslo Vílího magazínu. Já vím, už jste ani nedoufali, že v dohledné době nějaké bude! Ale teď je tady, tak se podívejme na to, co vás v něm čeká. Název čísla je tentokrát "Princezny, víly a čarodějnice" a to proto, že mě k němu inspirovala má úvaha v jednom z předchozích článků. Přála bych si, aby všechny jedinečné ženy, všechny ty princezny, víly, čarodějnice (ale také princové, víláci a čarodějové a všichni další zvláštní lidé a nelidé…) mohly volně chodit po ulicích a být samy sebou. Všichni by měli být sami sebou a to je takovým posláním tohoto čísla. Ukázat, že být sami sebou je v pořádku a snad i nutné. Ano, skutečně, v dnešní době, kde skoro každý lže a přetvařuje se, máme být sami sebou. I přesto, nebo naopak právě proto. Ukažme těm hercům, že autenticita je lepší než jakákoli role. O spoustě věcí k tomuto tématu jsem již psala, proto je nebudu v tomto čísle opakovat, ale dole máte odkazy na další články k problematice autenticity a pravdivosti.

A mimo to vás samozřejmě čeká pravidelné představení povahy jednoho astrologického znamení, tentokrát býka, a několik "kulturních vložek". A opět bude i borec na konec :-) Přeji příjemné počtení.

P.S.: Pokaždé, když píši toto úvodní slovo, si vzpomenu na post šéfredaktorky školního časopisu ze střední školy, a jak jsme editoriál překřtili na Předkec a konečné slovo na Zákec. Tímto své bývalé spolužáky pozdravuji, pokud náhodou některý z nich čte (ale doufám, že ne, můj blog byl velice tajný :-)).

P.S.S.: Nemůžu uvěřit, že jsem to vážně stihla! Polovinu článků jsem napsala za dva dny mezi půlnocí a třetí ráno, takže pokud najdete nějaké chybičky, pouze m jemně upozorněte v komentářích. Díky :-D

Obsah čísla:

Neústupný býk astrologie
Kouzlo odtažitých manipulátorů proč milujeme ty, co lásku dávat neumějí?
To ONI za to můžou! nesou veškerou vinu za naše problémy rodiče?
Nevděčná role poslíčků a učitelů proč dělám, co dělám?
Vědátoři INTP typologie MBTI


Bonusy

(články, které vyšly před magazínem)
Když princ nejede a nejede - a jak ho přimět, aby přijel?
Být rebelem není vždy věcí volby - nebaví mě vyčnívat, prostě musím
Celistvost vs láska - je lepší být šťastný jen sám? Chcete pak ještě vůbec vztah?
Čarodějnický podzim - moje nová kolekce pro všechny čarodějky :-)
Lekce, které vás potkají na cestě životem - pokud chcete vědět,
co vás vaše problémy aktuálně mají naučit, tento článek rozhodně nevynechejte!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama