Energický beran (21. března - 20. dubna)

21. února 2016 v 15:29 | Neri |  Astrologie
Série horoskopy, Beran, 21. března - 20. dubna

Znamení berana je řízeno živlem ohně a užádného jiného ohnivého znamení to nebude tak patrné, jako právě u něj. Chcete-li si s ním hrát, nezapomeňte ani na jeho ostré rohy. A že chce mít vždy pravdu. Berani jsou tvrdohlaví svým vlastním způsobem, který občas připomíná dokonce ignorantství. Věří, že to, co si myslí oni je to správné a nezajímají se příliš o názory ostatních, což z nich dělá sebejisté, ale někdy i bezohledné nadřízené. V hádkách jsou velmi ostří, vzplanou jako suché chrastí a do krve budou ostatním vnucovat svou vůli. Beran je panovačný. Myslete na to, než se s ním začnete více sbližovat. Je zvyklý si jít přímo za svým. Když ho urazíte, dá vám nepokrytě najevo, co si o vás myslí. Naštěstí jeho vztek není příliš trvalý. Jistě, že mají i své světlé stránky.

Stejně jako své názory jsou ochotni hájit jakýkoli ideál, kterému skutečně věří.

Mají odvahu a schopnost překonávat překážky. Zde jim jejich zatvrzelost slouží ke cti. Půjdou za svými sny a nezastaví se na první větvičce položené přes cestu. Prostě ji odkopnou stranou (i kdyby to byla zatraceně velká větev). Mají problémy s diplomacií. Rozhodně se větve nezeptají, jestli ji smí laskavě odsunout. Naštěstí je chrání jejich velký optimismus. Málokdy trpí malomyslností a pocity beznaděje, a když už, musí je předtím potkat velká životní rána. V mládí ale k pesimismu sklony nemají.

Muži zrozeni v beranu jsou aktivní, ctižádostiví, rychle jim to myslí a rychle a bezhlavě konají, což se může a nemusí vyplácet. Umí být velmi štědří. V lásce jsou idealisté. Hledají dokonalý vztah a krásnou princeznu, kterou zahrnou vášní, láskou a romantikou, budou dojemně věrní a ochotni vztah zachraňovat, dokud s konečnou platností neumře. Pak se posunou dál a na svou starou lásku zase rychle zapomenou. Hledají přece novou, teď už tu skutečnou a pravou, a opět do vztahu spadnou po hlavě, aniž by se ohlíželi na cokoli. Dokáží milovat, jako by nikdy nebyli zraněni a zapomenout, jako by nikdy nemilovali.

Žena v beranu je… jiná. Ne, že by nesnila o skvělém muži a neuměla být dojemně oddaná, ale docela dobře se bez něj obejde. Vlastně asi nejlépe ze všech žen všech znamení. Je rázná, cílevědomá a umí se o sebe postarat. A tím "umí se o sebe postarat" myslím naprosto ve všem. Sama si navlékne kabát, zaváže boty, sedne si za volant auta a pojede třeba na túru. Proč ne? Nestojí o muže, který by na ní příliš visel. Naopak, její srdce si většinou získá muž, který o ni nejeví zájem. Nevadí jí převzít iniciativu. Ráda ve vztahu vede. A ráda je také vedena. Konflikt? Ano a sama neví, jak jej vyřešit, proto často zůstává sama a sní o rytíři, který bude dokonalý, aniž by si uvědomila, že takový neexistuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama