Cesta nahoru - únor 2016

21. února 2016 v 15:29 | Neri |  Čísla


Vážení čtenáři,

jsem si jistá, že toto číslo magazínu je pro vás velkým překvapením! Aby také ne, když se tu objevilo téměř rok po tom posledním. Tenkrát jsem vám oznámila, že další čísla už pravděpodobně nebudou. A přece, jedno tady máme. Nechci vám slibovat, že teď začnu opět psát a vydávat nová čísla pravidelně. Moje chuť ke psaní vstává z popela velmi pomalu a nejsem si jistá, jestli se jí to ještě někdy podaří úplně. Třeba je toto číslo jen takový výkřik do tmy, než přijde další rok ničeho. A třeba ne. Pokud budu mít chuť, nějaká další čísla se mohou objevit, ale slibovat nic nechci a nebudu.

Ať už tak či onak, toto číslo bude jen málo vílí, zato dost transformační. Je určené především pro ty, kteří trpí - ať už depresemi, nenávistí ke svému životu, či jakýmkoli jiným typem psychické bolesti. Nemůžu pomoci všem a nemám patent na rozum, ale pokud alespoň jeden člověk najde alespoň jednu věc, která mu pomůže, budu velmi ráda.

Tato cesta nahoru není o stoupání na rozhledny, nýbrž spíše o cestě ke světlejším zítřkům. Od hlubin zoufalství až na povrch, k novým začátkům. Možná se cítíte skvěle a nemáte tuto cestu zapotřebí. Pak gratuluji a navrhuji, abyste si vybrali články, které se zabývají obecnějšími věcmi, třeba dalším dílem astrologických znamení.

Pro vás trpící: Nevím, jestli se na tuto cestu vydáte se mnou, ale pokud ano, přeji hodně štěstí, odhodlání a pevné nervy - neboť vykročit není nikdy snadné!


Obsah

Energický beran - série Zvěrokruh, charakteristika znamení

Bonusy

(články, které vyšly před magazínem)

Proč si píšu deník - a proč byste si ho měli psát i vy!
Příčiny a prevence deprese - maturitní práce
Je možné vyléčit osamělost? - tentokrát jen úvaha, žádné návody
Povídka, aneb definuje nás to, co děláme?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vénya Luna Vénya Luna | 16. dubna 2016 v 12:33 | Reagovat

Děkuji, jsem moc ráda, že jsi vydala nové číslo :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama