Kouzelná tvorba Janny Prosviriny

2. února 2015 v 19:20 | Neri |  Výtvarné umění a fotografie

Pokud přemýšlíte nad tím, kdo je autorkou obálky tohoto čísla, ráda vás uvedu do obrazu. Opět se mi podařilo narazit na tvorbu velmi talentované umělkyně, která kreslí víly, a chci se s vámi podělit o pár informací o ní a menší ukázkou její tvorby. Je nesmírná škoda, že její tvorba není až tak známá, jako tvorba jiných umělkyň (jmenovitě např. Anne Stokes, Chris Ortega nebo Jessica Galbreth) a protože já ráda propaguji šikovné umělce, zde máte překlad menšího úvodního článku, který o sobě Janna Prosvirina napsala na DeviantArtu:

"Ahoj, jmenuji se Janna Prosvirina a jsem autorkou tvorby, kterou můžete nalézt na těchto stránkách. Jsem naprostý samouk, začínala jsem hlavně kreslením tužkou a později si našla cestu k akvarelům. Vždy mě zajímaly mýty, legendy, pohádky a fantasy světy tvořené ostatními umělci, proto je fantasy tématika mou oblíbenou. Zdroje mé inspirace jsou: příroda, podzim, hudba a lidé kolem mě. Miluji kreslení, cestování, fotografování, modeling, surfování po netu a rozhovory s kreativními lidmi. Jsem šťastná, že mám možnost se o své kresby dělit s dalšími lidmi. Ať se vám moje tvorba líbí!"

Jak už jste možná z textu pochopili, tato slečna nejen, že kreslí a umisťuje své kresby na DeviantArt, ale také fotí a její fotografickou tvorbu můžete nalézt TADY. Doufám, že jsem vás trochu navnadila a najdete si chvíli na to, se pokochat jejími kresbami.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama