Anketa: Plní blog správně funkci blogového časopisu?

3. ledna 2015 v 12:57 | Neri
Tentokrát tady máme výjimečně i anketu. Už je za námi několik čísel, uběhlo pár měsíců od chvíle, kdy jsem oznámila, že dojde ke změnám a nyní už tyto změny můžete vidět v praxi. Ráda bych tedy věděla, jestli se stalo, co jste očekávali, očekávali jste něco jiného a jste příjemně/nepříjemně překvapeni, co by se dalo ještě změnit, přidat, aby to bylo lepší. Zkrátka - váš názor. Ale neboť vím, že mnoho lidí je plachých i na internetu a líných přijít se svým komentářem, stačí, když odpovíte na jednoduchou otázku. Jakou? Nadpis napoví. Pro anketu si rozklikněte celý článek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Luz Luz | 5. ledna 2015 v 21:42 | Reagovat

Já sem chodím ze zvyku, protože jsem sem chodila, i když měl blog starou podobu, protože mám taky ráda fantasy a gothic (hudbu a kulturu - nevím, jestli už jsi to opustila, nebo se s tím pořád nějak identifikuješ?) A tak, jak je to teď, to musím obdivovat, líbí se mi to moc a píšeš to sama na základě toho, co jsi četla nebo zažila, takže to není sbírka převzatých článků. A máš tu taky krásnou sbírku obrázků. Docela se divím, že je u těch časopisů tak málo komentářů, míň než dřív. Pokud jde o samotný obsah, bohužel málo z toho mi něco říká, můj základ duchovního života je křesťanský, takže to s tím moc nejde dohromady. Ale i přesto sem chodím každý měsíc, snad ze zvědavosti a kvůli obrázkům, nebo možná i proto, že je to tak odlišné od toho mého mě to zajímá.

2 Neri Neri | Web | 8. ledna 2015 v 16:53 | Reagovat

[1]: No nedá se říct, že bych se s gothickou subkulturou identifikovala nebo k ní patřila. Občas mám dny, kdy je nálada se obléci více černě a stále si čas od času poslechnu i gothickou hudbu, ale celkově jsem tak velkou směsicí všeho možného, jak ve stylu a hudbě, tak i zájmech, že se nedá říct, že tam patřím. Přesto občas přijdu s ostatními do styku, to bylo vidět třeba v článku:  http://tajemne.blog.cz/1410/temne-trziste-v-brne

Nebo jsem také byla na koncertu XIII. století. Ony ty komentáře ubyly taky dost proto, že blog dlouho ležel ladem, tak nějak nebyl čas ani chuť psát, k čemuž mě časopis a jeho témata a termíny vydání nutí. Řekla bych zkrátka, že si pravidelní čtenáři ochotní komentovat odvykli chodit, takže sem teď častěji zavítají náhodní kolem-surfující.

Ano, křesťanství je a vždycky bylo jiné než věci, ke kterým mám blízko já a tohle jsou stránky spíš pro pohany nebo "obecněji" duchovní lidi, ačkoli si tady najdou své i milovníci víl a fantasy, kteří je nepovažují za skutečné, ale zase se jim líbí. Ale jelikož mám ve psaní i životě různá období, nejsou tu pořád čistě jen víly, teď vlastně skoro vůbec ne, ale třeba se to na jaře zase obrátí víc tam.

3 Awai Hana Awai Hana | E-mail | 13. ledna 2015 v 20:28 | Reagovat

Musím říct, že i když píšeš poslední dobou o ženství, tak se i já jako muž dokáži s těmito materiály dobře popasovat :D jelikož řeším své jednotlivé složky já - animální, duševní a nebo taky Animu, právě díky Animě si to čtu a poznávám na sobě výsledky. Pomáhá mi to rozvíjet sebe sama a Anima se mi tak trochu změnila a lépe teď s ní rezonuji. :)
Prostě kdo chce vždy si zde něco najde a já jsem rád že to tak děláš, jsou to velmi kvalitní články, které si zaslouží obdiv jako autorka ;)

P.S pro některé co neví, tak Anima je ženská část v nás samých - muži u žen je jejich mužská Animus, tímto nechci nikoho urazit ani pohoršit, pouze uvést věci na pravou míru aby nedošlo k omylu co tím myslím Děkuji :-P

4 Neri Neri | Web | 14. ledna 2015 v 16:10 | Reagovat

[3]: To je fajn, že to má přínos i takový :-) Jinak v budoucnu se (snad) dostanu více i k psaní o psychologii, takže se tady možná i téma anima a animy časem objeví ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama