Divoká, tvůrčí a nejistá

2. listopadu 2014 v 12:23 | Neri |  Posvátné ženství

Právě jsem v polovině fáze Čarodějky, která je ze všech fází asi tou nejsložitější na pochopení. Možná proto jsem se tak dlouho přemlouvala k sepsání tohoto článku a vůbec se mi do něj nechtělo, i když jsem teď tvůrčí a psaní mi jde od ruky. Ano, to je jedno z pozitiv této fáze. Žena je velmi tvůrčí. Malování, zpěv, kreslení nebo jakákoli jiná kreativní činnost se jí daří, dokonce i ty z nich, které jindy dělá jen s obtížemi a nechutí. Teď v sobě tvůrčí energii má a přímo ji potřebuje vypustit ven! Další věcí, která ji baví a skvěle jí jde, je uklízení. Žena totiž v této fázi uklízí i v sobě a přemýšlí o věcech, které se staly v předcházejících třech týdnech. Hodnotí a zvažuje, co dál. Má nápady, ale malou chuť je realizovat. Je mnohem lepší, když si povede deník a zapíše je na později, na týden Dívky. Pokud má žena ráda nadpřirozeno nebo se rovnou věnuje magii, v tomto týdnu jí to opět půjde nejlépe.


Intuice se zesiluje, ponořuje se víc do sebe a láká ji vše tajemné a zakázané. Což mimo jiné znamená, že bude otevřená experimentování v sexu. Dokáže být divoká a vášnivá jako nikdy, možná tak moc, že svého partnera dokonce vyděsí. V tuto dobu si bude chtít plnit své tajné choutky, třeba jako lehké BDSM praktiky nebo sex ve více lidech. Kdo ví, co všechno ji napadá. Nejspíš ani ona sama nemá jasno. To vše ovšem za předpokladu, že se cítí dobře. A, přiznejme si, v tomto období je právě dobrá nálada věcí, kterou se ženě dostává nejméně.

Je to doba PMS, takže ji trápí silné výkyvy nálad. Ve svých myšlenkách je velice kritická, mluví sama se sebou urážlivě a všechno jí připadá špatně. Včetně partnera, dětí, práce… je to období, kdy se ženy nejčastěji rozchází. Každá maličkost se jich velmi dotkne a jejich mysl ji nafoukne do obludných rozměrů. Bavit se s nimi v tuto dobu je jako minové pole a to nejhorší, co můžete udělat, je nějak se s ní hádat nebo ji kritizovat. Teď nejvíc ze všeho potřebuje lásku a přijetí. Ano, ta protivná, hádavá, ječící saň nechce nic jiného, než aby ji měl někdo rád a ujistil ji, že nic není tak zlé, jak se zdá. A i když vám nedovolí ji ujistit, udržujte si nadhled. Tento týden přejde. A to, co říká, si neberte osobně. Možná bude později litovat, že vás urazila nebo ranila. Zkrátka teď potřebuje svůj prostor a klid, když jí všechno jde na nervy. Čím víc nesnáší svou menstruaci, tím horší jsou i příznaky PMS.

A ještě tečka na závěr… i když to vypadá, že se trápí, ale nechce říct proč a na vás je zlá a odhání vás, tak to neznamená, že vás u sebe nechce. Naopak, může se cítit osamělejší než kdy jindy. Nenechte se odehnat a třeba se pak z ježibaby promění v tu příjemnější divokou čarodějku…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama