Chladný a vášnivý ŠTÍR

2. listopadu 2014 v 12:25 | Neri |  Astrologie
Série horoskopy, Štír, 24. října - 22. listopadu

O štírech se říká, že jsou vášniví, nebezpeční, pomstychtiví, přitažliví a mají hypnotický pohled. To všechno je pravda, ale není to tak snadné. K vášnivosti přidejte silné sebeovládání, se kterým vám předhodí ledově klidnou tvář. Může se vám zdát, že ten štír (nebo štírka) nemá žádné emoce, ale opak je pravdou. Štíři jsou všechno, jen ne klidní. Pod maskou lhostejnosti se skrývá emotivní, inteligentní, proměnlivá osobnost. Prohlédne vás během okamžiku, pohlédne až na dno vaší duše, ale sám ze své příliš neodhalí. Může vypadat jako tajemný cizinec, o jehož náruživosti si ženy potají šeptají anebo extrémně ženská femme fatale s grácií královny (i když zrovna mluví o fotbale a vyrovná se v tom každému muži…).

Pokud se štír pro něco nadchne, nezastaví ho naprosto nic. Ani společenské odmítnutí. Klidně bude bojovat proti všem a všemu a každý by si měl dvakrát rozmyslet, než se mu postaví do cesty. Štíři jsou nebezpeční. Ta milá štíří dívka se může rozzuřit tak, že se vyrovná i rozzuřenému býku a štír, ten ledově klidný muž, dokáže být tak krutě upřímný, že rozpláče i nejtvrdší osobnost jakou si dokážete představit. Nemyslí to vždycky zle, ale radši se dejte pozor. Štír musí vyhrát.

V lásce jsou stejně vášniví, oddaní a odhodlaní jako ve všech jiných záležitostech.

Jakmile se pro někoho rozhodnou, omotají si ho kolem prstu s elegantní samozřejmostí (radši začněte utíkat už, když na vás štír nebo štírka upře svůj hypnotický pohled), ale nesnáší žárlivost. Sami jsou velmi žárliví. Ale věrní, opravdu. Pohledy nic neznamenají, a jakmile jednou najde štír ženu či muže svého srdce, ostatní už nejsou důležití. To je dobrá zpráva, že? Takže pokud máte sílu na štírovu upřímnost, vášnivost, dokážete snášet oheň v něm a nespálit se a oceňujete jeho tajemnost, můžete být velmi šťastný muž nebo žena. Anebo také nešťastná oběť. Zkrátka si dejte pozor. Vážně. (Doufám, že po zveřejnění tohoto článku sama nedostanu výhružný dopis uraženého štíra, který si odmítá přiznat, že to na něj sedí…)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama