Na miskách VAH

5. října 2014 v 0:24 | Neri |  Astrologie

Série horoskopy, Váhy, 24. září - 23. října


Váhy svému jménu dělají čest. Nejsou to lidé úplně nerozhodní, ale než se rozhodnou, nějakou dobu to potrvá. Nejvíce ze všeho milují debaty. Dokáží mluvit půl hodiny o jednom tématu, rozebrat to ze všech stran, poukázat na dobré i špatné stránky věci a obvykle se schválně postaví na opačnou stranu, než ten druhý… jen proto, aby mohly diskutovat. To není úplně špatně, prostě se jen snaží být spravedlivé. Pro ostatní znamení to ale může být únavné. Příkladem za všechny je jedna vyučující ve znamení vah. Má učit ekonomiku, ale vždy se do toho naprosto zamotá. Začne vyprávět nějakou příhodu, pak se to zvrhne ve filozofickou debatu o nějaké otázce, všechno třikrát zopakuje a mluví a mluví a nevšimne si ani, že už je dávno daleko od tématu hodiny a navíc vede monolog. Pak zazvoní a diví se, že to nějak rychle uteklo. Studenti v jejích hodinách dělají všechno, krom poslouchání, ale toho si dáma ve váhách ani nevšimne. Jedna slečna v beranu tvrdohlavě opakuje, že "ona se prostě ráda poslouchá." To je myslím případ za všechny.


Váhy jsou tedy bytosti rozumné a logické, nepotrpí si na sentiment a nerozumí emocím, všechno vidí spíše z praktického a teoretického hlediska.

Rády vynáší soudy. Krom toho bývají také velmi náladové. Ve svých emocích se propadnou z výšin do nejnižších hloubek a pak se to zase přehoupne zpět, jako na skutečných váhách. Proto se můžou lidé, kteří znají jen jednu jejich stránku, často divit, když po čase zahlédnou jinou. Kupodivu jsou váhy i umělecky založené.

Ženy v tomto znamení mohou být velmi ženské (a často i velmi zaoblené), ale jejich myšlení za mužskými protějšky nijak nezaostává. Potrpí si na fakta stejně, jako oni a upovídané jsou ještě víc (zkrátka, jsou to ženy…). A když partnera ubijí argumenty, promění se znovu v ta příjemná roztomilá koťátka se svým charakteristickým šarmem. Muži mají také něco z žen. Především se o nich říká, že si nepotrpí na iniciativu a přenechávají ji právě ženám. Pokud se muž z vah uchází o ženu, ona může mít pocit, že není schopný se k ničemu odhodlat. A tak to opravdu bývá. Pak je lepší, když přijde s jasným návrhem, co dál… a muž ve vahách se, po výměně názorů, podvolí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama