Květen 2013

Výlet do vlastního nitra

18. května 2013 v 9:56 | Tammy |  Mé deníkové zápisky
Psáno 9.5.

Mám za sebou ten nejlepší výlet ve své historii. Alespoň myslím. Za těch pár hodin jsem načerpala tolik inspirace a psychických sil jako nikdy. Navíc jsem přišla na spoustu věcí, něco si ověřila, něco přiznala. Dalo mi to víc než nějaká meditace. Byla to doslova cesta do hlubin mé duše.

Minulost... a nic víc

18. května 2013 v 9:47 | Tammy |  Mé deníkové zápisky
Svět je v neustálém pohybu. Okolnosti se mění každým okamžikem. Co bylo včera, dneska už nemá význam nebo alespoň ne tak velký, jako včera. Možná jsme pořád ještě v období přestupu a vývoje, možná je to jenom mnou. Rozhodnutí se mění, názory se mění, všechno se mění a na lítost není čas.
Já se měním.

Zjistila jsem, že jsem schopná dělat věci, o kterých bych dříve ani nepřemýšlela. Zjistila jsem, že mě život postrkuje směrem, který jsem si nepředstavovala. Někdy ani nevím co chci a přitom to vím celou dobu. Jen tomu možná nedokážu uvěřit. Pořád ještě postávám na místě a křičím na sebe, abych se rozběhla. Některé věci se očividně nemění. Pořád jsou záležitosti, se kterými si nevím rady. A pořád jsem v tom sama, jako vždy. Byla jsem sama jako dítě a budu sama i jako umírající. Nakonec asi přecejen dojde na ten kočovný život bez jistot. Jednu z budoucností, které jsem viděla.

Pěkné věci zase semlel čas a zůstaly jen vzpomínky. Měla bych se odpoutat od minulosti, nemyslet na to, co už nevrátím, neplakat nad tím, ale jsem holt melancholik a mám sklony k nostalgii. Jen mě mrzí, že to bylo tak krátké. Nechápu... proč nemůžu mít víc? Proč si to nedokážu přivolat stejně, jako všechno to špatné? Víra mi chybí. Víra vždycky chybí...