Fialová barva aury - články

21. července 2012 v 17:55 | Tammy |  Sebepoznání
Všimla jsem si, že v češtině sice lze najít nějaký ten slušný článek o povah lidí podle barvy aury, ale ty nejlepší a nejobsáhlejší jsou většinou v angličtině. Rozhodla jsem se, že tedy budu překládat. Prozatím svou barvu a pak se snad dostanu i k dalším, pokud překonám lenost :D Jinak piště do komentů, kterou barvu chcete jako další. Pokud nevíte, jakou máte auru a nevidíte je nebo neznáte někoho, kdo aury vidí, zkuste třeba tento test. Je docela rozumně udělaný, vyšel mi stejně jako vlastní pozorování, takže v něj mám docela důvěru.
Naneštěstí se mi nedaří najít jeden opravdu dobrý článek, nevím, jestli špatně hledám nebo už je smazaný, ale co se dá dělat.

Psalo se tam, že fialoví musí svoje intuitivní schopnosti používat pro pomoc ostatním. Je to dá se říct "dar od boha" a nefunguje, když ho někdo zkouší využívat pro sobecké cíle - slávu, moc, prachy, znáte to...
A pak ještě něco o tom, že v sebe musí nejdříve uvěřit, aby mohli skutečně vést a lidé za nimi šli.
Zkrátka mě vážně mrzí, že už ten článek nemám.


Fialová aura


Fialoví mají silné intuitivní schopnosti, které jim umožňují přinést vyléčení, komfort a mír do každé situace, skupiny nebo osobnosti. Jsou jedni z nejsilnějších lidí aurického spektra a mají moc vidět a předpovídat budoucnost a mohou zastat vedoucí roli ve změně okolního živ. prostředí nebo světa. Fialová aura dodává silné psychické a emoční vyzařování - lidé věří všemu co říkají nebo dělají a lidé je budou snadno následovat. Proto mají velkou zodpovědnost jako tvůrci komunit, prostředníci a ochránci. Fialoví mají jedinečnou schopnost předvídat nové trendy, vidět skryté změny na trhu a jsou na vlně politických, kulturních a duchovních změn. Nicméně, mohou občas předcházet dobu a kázat myšlenky a předvídat věci, které většina lidí nechce vidět ani slyšet. Potřebují kolem sebe lidi, kteří by jim pomohli formulovat správně jejich myšlenky a domněnky, aby mohli lidi spojit dohromady spíš, než odehnat od sebe.

Fialoví a osobnost: Stejně jako fialový krystal (smíšená barva aury - fialová+krystalová, pozn. překl.) jste osobnost spirituální aurické kombinace barev, která umožňuje nejvyrovnanější použití levé a pravé hemisféry. Můžete kombinovat lineární a ucelené postupy s logickými a intuitivními dohromady, abyste viděli problémy, výsledky a mohli bez zavahání zapracovat na řešení. Jste tak inteligentní a intuitivní, že občas nedokážete sdílet své myšlenky a vize s ostatními. Jste schopní rychle získat a zpracovávat informace a pokračovat dál, bez toho, abyste se někoho ptali. Bez ohledu na to, co si ostatní myslí nebo dělají.
Pokud nemáte úkol, o který se musíte postarat, máte sklony zůstávat citově uzavření sami v sobě. Pak vás vaše přirozenost donutí vystoupit, abyste horlivě vyplnili konkrétní uzdravující vize. Vedoucí fialová aura vás dělá vášnivými, ale ustoupíte do pozadí, když věci začnou být příliš náročné. Neradi sdílíte svůj život nebo své vnitřní já s ostatními, raději zůstanete rezervovaní, s odstupem k většině lidí a pečlivě si vybíráte své přátele a obchodní partnery.

Fialoví a zaměstnání: Máte sklony vybírat si zaměstnání, která skrývají vaše skutečné já. Inspirujete svět ke změně a slavíte úspěchy ve vašich misích díky skvělým komunikačním dovednostem a výkonnosti. Potřebujete hodně nezávislosti, flexibility a možnosti voleb, které dají vašemu životu hodnotu. Máte velké potíže s prací pro někoho jiného, protože tím co vidíte i svou prací jste napřed před všemi kolem vás a to vede k nepřátelství mezi vámi a spolupracovníky. Jste opatrní, ale vášniví a nároční, oddaní dokončení toho, co začnete. Chcete být úspěšní v uskutečňování vašich vizí lepšího světa. Rádi cestujete, takže vaše zkušenosti budou určitě zahrnovat pracovní i společenské cesty. Vaší fialové auře se daří v zaměstnáních, které kombinují vaše vynikající vzdělávací schopnosti s vašimi silnými emocionálními a spirituálními přesvědčeními. Dobré možnosti jsou pro vás: psycholog, zdravotní sestra, politik, konzultant, právník, aktivista, spisovatel, umělec, hudebník nebo sociální pracovník.

Fialoví a vztahy: Vaše fialová aura bude inklinovat k tomu stáhnout se z vnějšího světa, když je práce pro ten den dokončena. Budete se cítit vyčerpaní po používání své výkonné intuitivní energie a potřebujete, aby na vás čekalo "výživné prostředí". Indigoví budou chápat vaši touhu léčit ostatní a udělat svět bezpečnějším, čistším a lepším místem k životu. Také pochopí vaši potřebu soukromí. Držte se dál od žlutých, kteří budou příliš povrchní a neupřímní, oranžových a červených, kteří se - příliš rychle, aby sledovali vlastní zájmy. Vaše fialová a něčí zelená aura si budou rozumět pokud se to bude týkat úkolu, ale budou příliš nejistí, aby naprosto odevzdali své srdce jeden druhému. Nakonec můžete mít vícero vztahů, aby uspokojily vaše měnící se cíle, projekty a vášně.

Fialoví a zdraví: Jste přírození léčitelé, máte máte možnost léčit sebe a ostatní skrz meditační techniky. Střádáte a využíváte své zkušenosti, vědomosti a vidění k léčení. Důsledkem toho mohou být vaší zdravotní slabinou oči a čelo. Jednou ročně byste měli své oči zkontrolovat, protože budou mít tendenci ztrácet vlhkost a budete mít těžká víčka. Také budete náchylní k bolestem hlavy a měli byste být na pozoru před migrénami. Budete citliví na pachy a sužováni únavou. Je třeba být na cestách opatrný, vybírat čisté pokoje bez kouře a pachu. Musíte si vyhradit nějaký čas na odpočinek od poviností, abyste osvěžili tělo, mysl i duši.

Fialoví a duchovno: Máte unikátní spojení s Bohem, dosáhnete vnitřního klidu, pohody a spásy tím, že následujete osud, který vám byl předepsán. Vaše životní poslání je léčit tělo, mysl a duši. Sloužíte intuitivně pochopením, že musíte pomáhat ostatním a směřujete své schopnosti k řešení určitých případů a situací. Vždy budete mít hluboký závazek k porozumění a pocítíte přítomnost Boha kolem a uvnitř vás. Vždy budete hledat duchovní růst a vývoj. Berete na vědomí, že existuje vyšší síla či právo, které musí být dodržováno.

Fialoví a čakry: Používáte čakru třetího oka, což je místo přímo mezi očima a připisuje se vizím, snům a jasnozření. Také používáte korunní čakru, oblast nad obočím vytvářející myšlenky a spirituální spojení. Vaše barevná rovnováha umožňuje mít vize a zároveň je uskutečňovat. Svou korunní čakru můžete posilovat čtením a čakru třetího oka meditací.

Fialoví a změny barev: Máte tak silnou aurickou barvu, že jen zřídka vidíte změny barev kolem vás. Fialová ve vaší auře je tak silná a léčivá, že jen málokdy potřebuje jiné barvy pro změnu cítění nebo chování. Když pracujete moc dlouho nebo moc tvrdě, jednoduše si představte žlutou, aby přinesla více lehkosti ducha. Tato barva jen málokdy pobledne a samoléčí se pokud zažívá bolest, smutek nebo únavu. Poznáte, kdy se necítite ve své kůži - můžete vidět a cítit, jak se vaše energie vymyká kontrole. Jednoduše se na pak o nápravu zasloužíte sami.

Posilování fialové v auře: Jste požehnáni silou. Můžete neustále obnovovat svou mysl, tělo i ducha skrz meditaci. Měli byste nosit křišťálové a/nebo ametystové šperky na krku, abyste zvýšili své intuitivní schopnosti. Když příjdete domů z práce nebo zábavy, vaše ložnice by měla být levandulová nebo velmi bledě šedá, abyste mohli lehce odpočívat. Barva by měla být použita jen na jedné stěně místnosti nebo jen jako doplněk hlavní bílé, levandulové, fialové nebo šedé. Vaše aura je v prvé řadě stimulovaná ve vašem domově. Pokoje by měly být čisté a elegantní, knihy urovnané v policích. Odstíny dřeva v kombinaci se světlými barvami vám umožní citit se dobře a v bezpečí.

Anglický originál článku najdete tady. Připadá mi, že článek omílá pořád dokola to samé a dělá z fialových uzavřené, zaslepené, tak trochu bručouny, ale je hodně dlouhý a pitvá různé oblasti, tak jsem ho sem nakonec dala.


Fialoví


Jsou to inspirativní vizionáři, vůdci a učitelé, kteří jsou tady proto, aby pomohli zachránit planetu. Monho fialových cítí, že jsou předvoláni k tomu, aby vzdělávali masy, podporovali vyšší ideály, vylepšili kvalitu života na planetě nebo pomohli zachránit zvířata, lidi či životní prostředí.

Všichni mají vnitřní jistotu, že jsou tady aby dokázali něco důležitého, že jejich osud je významnější než od nějaké obyčejné osoby. Mnoho z nich se tak cítí už od dětství. Jako děti si často představují, že se stanou slavnými, procestují zemi, nejspíš se i připojí k nějaké humanitární organizaci. Mnoho z těchto charismatických osobností zaujme pozice jako učitelé nebo vůdci, zatímco jiní fialoví upřednostňují možnost oslovit lidi skrz hudbu, film nebo jiný druh umění.

Protože tato éra je právě "Obdobím fialové", každý fialový, který si není jistý co tady má vlastně udělat cítí vnitřní "pnutí" - dokonce "zemětřesení". Vnitřní síly je napínají a postrkují do akce, k naplnění jejich životního poslání. Fialoví ví, že tady musí udělat něco významného. Nicméně, nejsou si vždy jistí co je to a jak toho dosáhnout.

Mnozí fialoví byli jako děti nařčeni z toho, že jejich sny a cíle jsou nerealistické, takže ztratili kontakt se svou jasnozřivostí. Je důležité, aby fialoví znovu navázali spojení se svou jasnozřivostí a posláním a začali jednat. Jinak se budou vždy cítit nenaplnění. Vždy busou mít pocit, že v jejich životě něco chybí. Musí se naučit zpomalit dost na to, aby mohli slyšet svůj vnitřní hlas a napojit se na své vize.


Fialová - emocionální barva


 • Inspirativní, vizionářští, charismatičtí, silní, magnetičtí, dynamičtí, vůdci a učitelé
 • Ví, že jsou tady proto, aby vykonali něco významného k pozvednutí lidstva a planety
 • Jsou tady jako učitelé/vůdci aby učili masy a inspirovali/tvořili pozitivní změny
 • Mají zprávu pro svět a cítí silné vnitřní pnutí, aby ji vyjádřili
 • Jsou to starší duše, které mají vrozené vědomosti a inteligenci, aniž by je získali klasickým vzděláváním
 • Jako vizionáři vidí budoucí výsledky, které se snaží vytvořit, ikdyž ještě neví jak na to
 • Jsou přirození herci, kteří milují být v centru pozornosti, mohou sdílet inspirativní informace
 • Když jsou mimo dění, mohou si - rozptýlení a ohromení - vzít na sebe příliš mnoho projektů najednou NEBO
 • Mohou uvíznout na mrtvém bodě a netušit co udělat dál pro dosažení svých cílů
 • Meditace je pro ně velmi důležitá, mohou se díky ní naučit důvěře ve své vize
 • Pro mnoho (aurických) barev mohou být jejich vize a ideály příliš nepraktické a nerealistické
 • Svoboda a nezávislost jsou nezbytné pro plnění jejich cílů
 • Často se cítí odstrčení a nepochopení v dětství i dospělosti
 • Rádi cestují aby rozšířili své obzory
 • Mají neuvěřitelnou emocionální hloubku a soucit, dokáží s partnerem sdílet hluboké spojení
 • Potřebují rovnocené partnery, kteří by sdíleli jejich vize a nedrželi je zpátky
 • Mají silnou sexuální touhu a jsou atraktivní pro opačné pohlaví
 • Rádi pracují "na volné noze", mají tak volnost pro práci na svém životním poslání
 • Cíttí se naplněni, když skutečně dosáhnou ovlivnění světa a inspirují pozitivní změny

Slavní fialoví: Cher, Abraham Lincoln, Martin Luther King, Jr., John F. Kennedy and Robert Kennedy, Mahatma Gándí, Dalaljáma, Nelson Mandela

Životním cílem je pro fialové být inspirativní, humanitární snílek, který je schopen si představovat a projevovat to, co je podle ostatních nemožné.

Základním strachem všech s hlavní fialovou aurou je strach, že ve svém životě nevykonají nic smyspluplného.

Fialoví potřebují práci, které věří a kterou si užívají. Musí mít nějaký vyšší smysl. Patří tam 8 typů povolání
- 1. Média; 2. Vyučování nebo lektorství (především v okultních vědých atd.); 3. Psychologie; 4.Správní činnost; 5. Politika; 6. Právo; 7. Humanitární práce; 8. Léčení

 • Politický aktivista
 • Spisovatel
 • Umělec
 • Astrolog
 • Herec
 • Zpěvák
 • Producent
 • Osobní kouč
 • Psycholog
 • Ministr
 • Sociální pracovník
 • Konzultant
 • Vedoucí společnosti
 • Lektor
 • Vedoucí meditací
 • Vynálezce
 • Právník
 • Podnikatel
 • Instruktor jógy
 • Pořadatel kurzů
 • Učitel
 • Léčitel
 • Kvantový fyzik


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Laigo Laigo | Web | 21. července 2012 v 19:43 | Reagovat

Já bych prosila o modré auře :). Babička mi dřív říkala, že mám auru modrou a i v testu mi to vyšlo :)

Tammy, moc dobře vím, jaké jsi malé ale za to moudré moudro :P :) Na to jsi nemusela ani dávat článek, jsi intuitivně talentovaný a laskavý, duchovní rádce:))

2 Tammy Tammy | Web | 22. července 2012 v 18:09 | Reagovat

[1]: To není, abych dokazovala svou úžasnost, o fialové auře už tady mám :D To je pro ostatní fialové, aby si taky přečetli. A protože mě zajímala nejdřív moje, proto jsem s ní začala. Do modré se teda pustím, až zas bude čas :)

3 Keta Keta | Web | 23. července 2012 v 18:54 | Reagovat

Vypadá to, že asi budu fialová... ale nechce se mi si to ověřit tím testem (jsem hrozně líná) xD

4 Tammy Tammy | Web | 24. července 2012 v 9:37 | Reagovat

[3]: No já zjistila, že tohle není ten test, co jsem chtěla 8-O Musím někdy najít ten správný :D PS: Viděla jsem horu nových komentů ve stejnou chvíli a hned jsem věděla, že jsi to byla ty. Což je pochvala, né výtka :D

5 Keta Keta | Web | 24. července 2012 v 21:38 | Reagovat

[4]: To jsem ráda, že ti nevadí, že komentuju v přílivových vlnách... :D

6 Tammy Tammy | Web | 25. července 2012 v 15:04 | Reagovat

[5]: Můžu být ráda, že vůbec komentuješ, ne? :D

7 verča verča | 10. srpna 2012 v 21:53 | Reagovat

Jsem taky fialova, a tak diky za clanek :-)

8 XYZ XYZ | E-mail | 20. prosince 2012 v 22:46 | Reagovat

Ahoj lidicky.

hele,

ja ani neumim  podstate napsat co  citim. ale jsem cistokrevni fialovej.

potkavam se s lidma a nektere otazky fakt stojej za to.
nekdy mi rikaj ze lidi jako ja byli v minulosti upalovani jako satani. nekdo se me pta proc tu na svete vubec jsem. nekdo mi rika ze jsem psanec. dalsi zase jestli nahodou nejsem nakej ruskej lord.

Ja osobne dokazu uz celkem casto  videt kratkodobou budoucnost. ale tu dlouhodobou jsem taky uz par krat zazil. no predse je to dlouha doba. takze si musim nekdy spominat jak to tam tehdy bylo.

vim kdy me nekdo resi. kdy mi nekdo pise zpravu, nebo email.

rikali mi nejaci lidi ze bych mohl lecit pouhym dotykem.
pry vyzaruju hrejivou energii.

ja jenom proste nevim kam se mam pohnout?  ja  se citim tak ze ziju  mimo tenhle system.

Dekuju za odpoved. XYZ

9 Tammy Tammy | Web | 21. prosince 2012 v 11:20 | Reagovat

[8]: Se svou identitou má sem tam problém asi každý. V dnešním světě, kdy se duchovno pořád ještě opomíjí je těžké být někým, kdo není jaksi podle měřítek společnosti "normální". Připadáme si jako vyděděnci, ale musíme myslet na to, že jsme tady abychom pomáhali, jsme tu pro ostatní, ty méně "nadané". Možná jsme návštěvníci, ale to proto, abychom mohli tento systém změnit. Neporadím ti co a jak dál, každý má v životě svou vlastní cestu a kudy jít ví v srdci jen on sám. Hodně štěstí.

10 Wolf Wolf | 28. července 2014 v 12:21 | Reagovat

Tammy, velmi ma potešilo že sa nájdu aj fialoví vo forme. :-)  Ak mám pravdu povedať som fialového vo forme ešte nestretol. Len nech to aj tak ostane, mám pocit ze príchod novej éry sa blíži a čím viac fialových tým lepšie.
A chválim článok...

11 Lukáš Lukáš | 24. dubna 2015 v 7:00 | Reagovat

taky mám fialovou a 3 oko umím ovládat :)

12 David David | E-mail | 27. srpna 2016 v 22:45 | Reagovat

čau trošku nechápu ten test ,můžeš mi dát nápovědu? :-D

13 Nerisa Nerisa | E-mail | Web | 28. srpna 2016 v 1:37 | Reagovat

[12]: Máš tam seznam tvrzení, prostě vět, se kterými buď souhlasíš nebo ne. Ke každé větě do políčka vedle napíšeš číslo podle toho, jak moc s ní souhlasíš. Např. "Nejraději pracuji na volné noze" Pokud opravdu miluješ práci na volné noze, dáš tam pětku, to vrzení na tebe naprosto sedí. Pokud naopak miluješ stabilní práci, dáš tam jedničku. Pokud něco mezi, napíšeš tam 2, 3 nebo 4. Je to klasický test na tvrzení, neměl by s ním být problém. Čísla ti excel sám posčítá, takže dole si po dokončení číslování přečteš výsledky.

14 Eliška Eliška | E-mail | 23. července 2018 v 13:03 | Reagovat

Zdravím,
Mohla bych poprosit o bílou a žlutou.

Diky ☺

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama