Drogy, cigarety, alkohol a jiná svinstva

3. října 2009 v 10:01 | Tammy |  Archiv mých úvah a názorů
Poslední dobou se nejvíce zaplňuje rubrika Moje názory. Asi to bude tím, že kolem se děje spousta věcí a já ke všemu prostě "musím něco říct". Dalším problémem, který nám cpou ve školách a všude jsou drogy, kouření, alkohol... Zcela zbytečně řekla bych. čím více říkají, jak je to škodlivé tím více to lidi láká. Ale mě ne. Pro mě je to svinstvo, které ti život po*ere ještě více než byl.

Takže si položíme základní otázku: Proč lidé kouří, berou drogy, chlastají?

Kvůli kamarádům... Hele ty si srab, však si potáhni se nic nestane, se bojíš?!
Hlavně v těch partách. Díkybohu partičky nepotřebuji, protože si s lidma moc nerozumím a jsem radši s počtem kamarádů u mě 0-3 xD Těch dobrých samozřejmě. A také bych se nenechala vyprovokovat,takoví lidé mi za to nestojí... ale dál.

Kvůli problémům... Bože já už to nesnesu... kde mám tu cigaretu?/flašku/heroin
Akorát jim přibyde problém s penězi a úleva jim moc dlouho nevydrží. O drogách nemluvě. Začít krást aby jste měli an takové svinstvo a pak ještě chytit HIV či AIDS a umřít... to se můžete jít zabít rovnou ale takto se problémy neřeší. Jak já říkám - Před problémy se zásadně utíká. Tak některé radši vyřeším než si zničit život.

Kvůli "frajeřině"... Hele já chlastám, kouřím, beru drogy... sem king vole.
(pardon, že píšu schválně tou "puberťáckou mluvou")
K tomu už není co dodat. Jen lidé co si neváží sami sebe potřebují být lepší alespoň v očích ostatních. Nejdříve si zvyšte sebevědomí, pak už vás taková blbost ani nenapadne.

Nejsou to všechny případy, nikdy mě moc nezajímaly jen jsem se musela vyjádřit k věci, ke které mám nemírný odpor. Ti lidé řeknou "Já zato nemůžu!" Možná nemůže za to, že nemůže přestat, ale může za to, že vůbec začal. Ať už ho kdokoli ukecal může si zato jen sám a jen sám to může začít řešit.

A také by nemuseli ostatním otravovat vzduch, není nic nechutnějšího než když vejdu do restaurace a v tom smradu a dýmu mám jíst. To radši odejdu. Nemluvě o tom, že mé malé sestře to dýchají klidně přímo do kočárku...Trošku tolerance lidi. Já vám taky nenadávám, že kouříte ikdyž s tím nesouhlasím tak nám prosím nefoukejte ten smrad do obličeje.

PS: A chudák vzduch, celý znečištěný auty, kouřením, smrady z továren...

Tak a teď mě můžete v komentech ukamenovat xD


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anča Anča | Web | 6. ledna 2010 v 15:47 | Reagovat

Tak kouření je hnus. Hlavně, jak píšš, otravuje i ostatní. Ale ty ostatní "látky"... myslím, že je to každého věc, pokud tím tedy nikoho neomezuje.  Cheš si fetovat ? Fetuj. Tvoje věc. Chceš pít ? Taky tvoje věc. Jenom tím neomezuj okolí. A kouřením kuřáci okolí omezují

2 Tammy Tammy | Web | 6. ledna 2010 v 16:09 | Reagovat

[1]: No jo, nejlepší je když vylezeš z obchodu a pěkně tam stojí 3 - 5 lidí s cigaretkama, ten kouř ti to foukne přímo do nosu, to je krása :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama