Říjen 2009

Pár zážitků s "nadpřirozenem"

29. října 2009 v 23:12 | Tammy |  Mé duchovní zážitky
Jako dítě jsem si kromě všudypřítomné osamělosti žila celkem bezstarostný život. Kromě toho, že jsem odjakživa věřila na duchy, víly atd. jsem se ničemu "nenormálnímu" nevěnovala. Ikdyž, zajímala jsem se o vše tajemné vždy. Jen jsem neměla zážitky. Ano to je ono - jako menší jsem neměla skoro žádné zážitky s nadpřirozenem. Četla jsem poslední dobou články jiných blogerek. O tom, jak je otravovali démoni, pomáhali jim andělé apod. Já nic takového nemám. Nevím jestli díky Kazmieli nebo mému přirozenému bloku proti stresujícím zážitkům (to možná ještě někdy rozvedu ale nevím...), každopádně se vám tady nebudu ohánět ničím takovým. Ale pár zážitků mám, tak se svěřím :). A myslím, že mi ani nevadí, že jich nebylo více. Člověk se sice vším tímto učí, ale zase naco mít nehezké vzpomínky. No a teď už ty zážitky...

Komentář na blogu Lady Roveny

25. října 2009 v 10:37 | Tammy |  Archiv mých úvah a názorů
Na blogu Lady Roveny se objevil článek o komentáři. A já k tomu prostě musím něco říci, protože už jsem taková. A protože komentář by zabral příliš místa rozepíši se sem :).

Nějaký "Drunemeton" mi napsal na blog a do Návštěvní knihy tento vzkaz:

Předvánoční šílenství x)

12. října 2009 v 15:23 | Tammy
Tak a je to tady - do obchodů přišli Vánoce. A pro ty co honem hledají kalendář - je teprve 12. října. A Vánoce až 24. prosince. A jako každý rok se velmi divím, jaktože když ještě ani nebyl Samhaim (Helloween) ani půlka října už všude "šílí". Chodí vánoční katalogy, vánoční letáky, slevy, vánoční vydání časopisů... a za chvíli budou beztak v obchodech stromky a kapři. Jsem snad jediný, kdo si myslí, že začínat během září je brzy? Ano, obchodníci chtějí vydělat ale tak přehánět se to nemusí... dokonce je dříve v obchodeczh vánoční zboží než Mikuláš...

Proč znám jen samé "blogařky"?

3. října 2009 v 10:24 | Tammy |  Archiv mých úvah a názorů
Dalo by se to nazvat zamyšlením. Dívala jsem se na švůj seznam oblíbených blogů, a s údivem mě napadá - vždyť já nemám v oblíbených ani jednoho blogaře! Tak trochu přemýšlím, čím to je. Že by kluci tolik nepsali blogy a radši venku hráli fotbal? Nebo jen nepíší o tom, o čem čtu? Asi je méně stránek kluků s tajemnou tématikou nebo něčím podobným co mě zajímá. A nebo jsem možná žádného nenašla čirou náhodou. A není to jen o mých oblíbených stránkách, ale o celých oblíbených položkách.

Drogy, cigarety, alkohol a jiná svinstva

3. října 2009 v 10:01 | Tammy |  Archiv mých úvah a názorů
Poslední dobou se nejvíce zaplňuje rubrika Moje názory. Asi to bude tím, že kolem se děje spousta věcí a já ke všemu prostě "musím něco říct". Dalším problémem, který nám cpou ve školách a všude jsou drogy, kouření, alkohol... Zcela zbytečně řekla bych. čím více říkají, jak je to škodlivé tím více to lidi láká. Ale mě ne. Pro mě je to svinstvo, které ti život po*ere ještě více než byl.

Upíři ve skutečnosti, aneb energetický vampirismus

1. října 2009 v 14:02 | Tammy |  Mezilidské vztahy
Hodlám mluvit o tom, jak vypadají upíři ve skutečnosti. Žádné tesáky ani strach před sluncem nehledejte, podle vzhledu upíra opravdu nepoznáte a myslím, že ani česnek vám nepomůže. Mluvím o energetických upírech. Jak tedy takového upíra poznáte? To asi záleží na tom, jak moc jste citliví. Nicméně hlavní "příznaky" jsou:

a) Vedle upíra se necítíte moc dobře, máte pocit, že vám ubývá energie a cítíte se unavení

b) Naopak upír vypadá svěže a odpočatě a vaši přítomnost rád vyhledává - jste pro něj skvělá "potrava".

c) Někdy si to ani sám neuvědomuje, že je upírem. Nicméně také bývají agresivní, obviňují vás, nadávají... takto si lidé od druhých berou energii. A po hádce s upírem můžete být hodně vyčerpaní, možná se budete i třást (vlastní zkušenost)

Každý z nás potřebuje energii. Bereme ji z jídla, spánku ale i dobré nálady. Jenže vždy když nám někdo ubližuje tuto energii z nás vysává. Stejně jako když ho litujeme - bere si ji také. Nám samozřejmě ubyde a jdeme a co uděláme? Vezmeme si od někoho jiného. Třeba tak, že půjde a bude křičet na děti, vybije si frustraci.

Energetičtí upíři ale mají oproti ostatním jednu zvláštnost. Někdy si tu energii ani neberou vědomě (hádkou) a když už ano, pak uberou mnohem více. Také znám jednoho "upíra". Ke všemu se ze mě snaží hlavně nadávkami vypáčit energii a jsem hodně ale opravdu hodně unavená. A stačí i aby vedle měl chvíli byl a energie ubývá. A já to jako citlivější člověk k tomuhle všemu cítím.

Jak se bránit?

Ideálně se vyhýbat co nejvíce společnosti upíra. Pokud je to možné, přerušte kontakty. Pokud není, musíte hledat jiné způsoby. Většinou nepomáhá říct si, že si z něj nebudete nic dělat. Mají opravdu dobré způsoby, jak se k energii dostat aniž by museli pronést cokoli negativního. Mně osobně pomohlo při setkání s takovými lidmi vizualizovat. Představovat si kolem sebe energetické pole nebo něco jiného (např. hradbu z růží jako v pohádce o Růžence, růže jsou v zásadě účinný symbol ochrany před upíry, mnohem lepší, než česnek), co zabrání upírovi, aby se ke mně dostal a vysával energii. Můžete také poprosit anděly, aby vás ochránili.

Přeji hodně zdaru v "boji" s energetickými upíry.